Čo je EMOTIVO

O ČOM JE EMOTIVO?

Emotivo je obchod s talianskymi koženými kabelkami a doplnkami pre ženy aj mužov kde prinášame perfektný mix talianskych značiek, o ktorých sme presvedčení, že vďaka ich originalite, aktuálnosti, úžitkovým vlastnostiam a kvalite splnia očakávania náročnejšieho zákazníka, ktorý chce niečo extra.V kammenom obchode alebo tu na e-shope emotivo nájdete selektívny výber značiek s rôznymi charakterovými črtami, ale o spoločnou talianskou originalitou priamo od výrobcu. Snahou je poskytnúť vám čo najlepšiu kvalitu a technickú úroveň za čo najdostupnejšie ceny. To sa nám darí vďaka 20 ročným skúsenostiam a rokmi práce s jednotlivými značkami, z ktorých mnohé v inom reálnom obchode ani nenájdete. Okrem prijateľnej ceny chceme poskytnúť skutočnú hodnotu výrobku.

Naša ponuka sa dá rozdeliť na dve základné kategórie: talianske kožené kabelky a talianske  kožené doplnky svetových módnych značiek, známe po celom svete v každej módnej oblasti. A na luxusné kožené kabelky od tradičných talianskych výrobcom kabeliek a doplnkov s vysokým remeselným spracovaním a s tradíciou po viac desaťročí.

S našimi skúsenosťami vyberáme tie najlepšie kúsky a to aj priamo v ich showroomoch, aby sme poskytli to najlepšie z najlepšieho. Presvedčte sa osobne na našej kamennej predajni v Trenčíne.

PRE KOHO JE E-SHOP URČENÝ?

Emotivo obchod alebo e-shop je pre každého, kto má rád taliansku kvalitu kože.  Zameriavame sa na ženy aj  mužov, ktorí chcú niečo extra a pritom nechcú blúdiť a objavovať niečo medzi stovkami značiek a tisíckami produktov. My sme to urobili za nich. Za našou produktovou ponukou si pevne stojíme. Máme v ponuke obsiahnuté klasické koženné produkty aj módne, trendové i praktické. Pre náročnejších zákazníkov, ktorí vyžadujú taliansku originalitu a aktuálnosť, ktorým nestačí iba zopár superlatív v popise produktu. Pre tých ktorí chcú mať dlhotrvajúcu radosť zo skutočných vlastností produktu a nie iba chvíľkové uspokojenie z výhodnej ceny výrobku.

PREČO LEN 10 VYBRANÝCH ZNAČIEK?

Pri svetových talianskych módnych značkách vychádzame pri výbere tovaru z kože zo skúseností z predchádzajúcich sezón, aby sme skutočne vyberali to naj. Aj v ohľade na nároky našich zákazníkov a ich očakávania. To všetko v najlepších cenových reláciách.

Pri luxusných značkách talianskych manufaktúr sme exkluzívnymi predajcami na Slovensku. Máme ich plnú podporu pri šírení dobrého mena známeho i vo svete aj v našej krajine. U iných domácich predajcov tieto v ponuke nie sú. Sú predstaviteľmi MADE IN ITALY, garancie jedinečnosti.

Našu ponuka vzhľadom na to, že nemá už tak veľmi omielané tisícky produktov, môžeme volať aj DOPORUČUJEME trendy. Aj preto sme si vybrali do loga motýľa, ktorý reprezentuje našu filozofiu odlíšiť sa.

Na lúke je veľa trávy, bylín a kadejakých zelených vecí, na ktorých sa pasú stáda. Ale medzi tým všetkým treba vedieť nájsť zopár voňavých kvietkov, ktorými sa pokochá aj motýľ.

NA ČOM NÁM ZÁLEŽÍ PRI VÝBERE TOVARU?

Najväčší dôraz kladieme pri výbere koženého tovaru na kvalitu: samotná značka je garanciou kvality a originality. Úroveň značky zodpovedá použitým materiálom kože a kvalite spracovania kože.

Farebnosť a trendy: tá zodpovedá aktuálnym módnym trendom alebo je typickou u danej značky.

Udržateľnosť: módne značky pripravujú v kolekciách aj udržateľné línie z recyklovaných materiálov, ktoré sú patrične i označené. U luxusných značiek je udržateľnosť prirodzenosťou, nakoľko koža je prírodný materiál, ktorý je vedľajším produktom (odpadom) potravinárskej výroby a je spracovávaná výhradne certifikovanými ekologickými procesmi. Nepochádza zo zvierat, ktoré boli chované pre ich kožu.

KEĎ SA DOTKNETE TOVARU A CHYTÍTE HO DO RUKY...CÍTITE TÚ EMÓCIU?

Chceli by sme vám priniesť Emotivo ponukou potešenie, citové nadšenie z kožených talianskych kabeliek a z kožených doplnkov s talianskym duchom. Ak sa zastavíte osobne na predajni v Trenčíne, určite si všimnete aj  nadšenie ľudí, ktorí to pre vás robia a ktorých snahou je vaša spokojnosť pri používaní produktu. Vyberáme každý jeden koženný kúsok s citom a pracujeme so srdcom. Je to naša vášeň.

...AJ OSOBNE NA PREDAJNI.

Referenčná predajňa sa nachádza v nákupnom centre Laugarício v meste módy v Trenčíne už asi 15 rokov. Veľa spokojných a stálych zákazníkov sem prichádza aj zo širokého okolia, lebo dôverujú nášmu výberu a vedia, že máme v ponuke pár kúskov. Ponuku radšej obmieňame aby sme sa vyhli uniformite.

Vzorková predajňa showroom a výdajné miesto pre osobný odber nájdete v Nových Zámkoch.   Na tomto mieste je možné prevziať si objednávku, poprípade aj priamo nakúpiť alebo sa iba presvedčiť o kvalite a charaktere jednotlivých značiek a jednotlivých materiálov.